Contactgegevens werkplaatsen


Werkplaats Hengelo

Adresgegevens

Goudstraat 20
7554 ND Hengelo
Tel.: 085 - 0466 005

E-mail:

Openingstijden:
Werkplaats personenwagens
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 08:30 uur - 12:30 uur

Werkplaats bedrijfswagens
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 20:00 uur
zaterdag 08:30 uur - 12:30 uur


Contactpersonen personenwagens:


 

  Ralph Krijt

   E-mail: r.krijt@baantwente.nl

   Tel: 085 - 0466 005

  Martin Gasman

   E-mail: m.gasman@baantwente.nl

   Tel: 085 - 0466 005

   Joy Gemser  

    Email: j.gemser@baantwente.nl 

    Tel: 085 - 0466 005


Contactpersonen bedrijfswagens:

  

  Marcel Derksen

     E-mail: m.derksen@baantwente.nl

     Tel: 085 - 0466 005    

  Gerwin Goosselink 

     E-mail: g.goosselink@baantwente.nl

     Tel: 085 - 0466 005

  Arjan Haarman

     E-mail: a.haarman@baantwente.nl

     Tel: 085 - 0466 005


  Thomas Scheij

     E-mail: t.scheij@baantwente.nl

     Tel: 085 - 0466 005



Werkplaats Rijssen

Adresgegevens

Provincialeweg Zuna 2
7466 PK Rijssen
Tel : 085 - 0466 005

E-mail: 

Openingstijden:
Werkplaats personenwagens
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 08:30 uur - 12:30 uur

Werkplaats bedrijfswagens
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 20:00 uur
zaterdag 08:30 uur - 12:30 uur


Contactpersonen personenwagens:

  

  Rob Wesseldijk

    E-mail: r.wesseldijk@baantwente.nl

    Tel: 085 - 0466 005

  Brian Morsink

    E-mail: b.morsink@baantwente.nl
    Tel.: 085 - 0466 005 


Contactpersonen bedrijfswagens:

  

Gerrit-Jan ten Hove

    E-mail: g.tenhove@baantwente.nl

    Tel: 085 - 0466 005

 Bob van Alst

    E-mail: b.vanalst@baantwente.nl

    Tel: 085 - 0466 005

 Vaheak Kaprilian

    E-mail: v.kaprilian@baantwente.nl

    Tel: 085 - 0466 005



Bedrijfswagen werkplaats Oldenzaal

Adresgegevens

Schelmaatstraat 10
7575 BD Oldenzaal
Tel: 085 - 0466 005

E-mail: werkplaatsbwoldenzaal@baantwente.nl

Openingstijden:
Werkplaats bedrijfswagens
maandag t/m vrijdag 08:00 uur - 18:00 uur
zaterdag 08:30 uur - 12:30 uur



Contactpersoon bedrijfswagens:

Peter Drop 

E-mail: p.drop@baantwente.nl

Tel: 085 - 0466 005


Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart